Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cale atac?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cale atac?

-am avut zilele trecute termen la tribunalul pt. recurs, (avocatul a prezentat motivele cererii noastre in sedinta , la fel si avocatul intimatilor ) recurs, care a fost in aceeasi zi a fost respins ca nefondat . Asta inseamna ca nu s-a evocat fondul? si nu mai am nici o cale de atac?
rog raspuns,
multumesc
Stimata doamna/d-ra , amintiti in post-ul dvs. ca ati avut angajat avocat ..... de ce ne mai puneti aceasta intrebare ? :O
- am av insa orbul cu intrebarea a nimerit braila, pot sa am av daca nu exista justitie