Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire

sunt unicul mostenitor dar nu pot recupera actele casei cum procedez/
va multumesc.
de la cine nu le puteti recupera?
..persoana care detine actele casei dvs trebuie actionata in instanta...
de la cei care au intrat in casa
de
la cei care au intrat in casa,si ce trebuie sa fac sa-i actionez in judecata???