Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire

Buna ziua,

daca in termenul de 6 luni de zile nu am fost anuntata de biroul notarial ca se ocupa de succesiune , ce trebuie sa fac?

Multumesc,
Catalina, COMSA
Pentru motive temeinice exista posibilitatea repunerii in termenul de optiune succesorala.