Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... hotarare judecatoareasca avand ca obiect reancadrarea
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

hotarare judecatoareasca avand ca obiect reancadrarea

buna ziua, va rog sa ma lamuriti in urmaroarea speta. Sunt salariat in invatamant si scoala noastra a castigat, IN RECURS, reincadrarea conform L 330, avand in vedere L.221/2008. Precizez ca in perioada dec.2009-martie 2010 s-a aplicat L.221, conform unei hotarari judecatoresti iar din aprilie 2010 am fost obligati sa revenim la OUG 41/2009.Reincadrarea avand in vedere L.221 s-a obtinut in prima instanta in luna iulie 2010, devenind definitiva si irevocabila prin Curtea de Apel in luna oct.2010.Se poate aplica aceasta hotarare? avand in vedere ca OUG 71 si 45?Va multumesc anticipat.
investiti-o cu formula executorie