Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Insotire minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Insotire minor

pentru calatoria in uniunea europeana cu minori daca este insotit numai de unul din parinti mai este necesara procura???/
Da este necesara.
daca este sentinta irevocabila nu dar daca santeti casatorit da