Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Casa de marcat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Casa de marcat

Buna ziua as dori un raspuns daca ma puteti ajuta .. Eu as dori sa vand casa de marcat pe care o detin. Firma mea nu mai functioneaza de 2 ani adica e fara activitate ,dar nu e suspendata la registru . As putea vinde casa de marcat in acest caz?

va multumesc
Nu o puteti vinede..:(
Mergeti la firma utorizata sa va defiscalizeze casa,apoi la administratie pentru suspendare,cam tirziu dar vedeti cum faceti..
Apoi o vindeti prin firma autorizata