Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale acte proprietate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

acte proprietate

cum pot forta o societate sa-mi faca contract de v/c pe un imobil
Nu puteti forta pe nimeni sa va faca act de propietate. Fiti mai explicit.
Ma scuza-ti. am cumparat un apartament cu factura iar socitatea refuza sa-mi faca acte de v/c , ulterior am aflat ca la-u ipotecat in favoarea lor.Va multumesc.