Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concedu fara plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concedu fara plata

se poate acorda concediu fara plata daca societatea nu are bani inaintea concediului de odihna de ex. in luna ianuarie unui angajat
CFP se acorda numai cu acordul salariatului .. daca acesta a facut cerere de CFp, atunci este posibil sa se acorde inainte de C.O.