Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... acte
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

acte

sant cetatean italian am deschis o firma in romania cu cocubina mea am contract de chirie unde locuiesc,intrebarea mea este ce acte imi trebuie pentru a avea domiciliul si ce demersuri trebuie sa fac.Nu santem casatoriti avem si o fetita nascuta in italia ,pentru ia am facut certificat de nastere in ro.locuim inpreuna.
VA MULTUMESC ASTEPT RASPUNS DETALIAT
ca sa va faceti domiciliu trebuie sa va ia in spatiu.