Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Asociatie debitor somatie de plata
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Asociatie debitor somatie de plata

Buna ziua!

As dori sa va intreb daca procedura somatiei de plata pe ordonanta impotriva unei asociatii este identica cu cea pentru srl sau are anumite particularitati? A mai avut cineva spete de acest gen?

Multumesc anticipat!
Procedura este similara
multumesc frumos de ajutor! sarbatori fericite!