Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale se accepta in instanta probele video sau audio?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

se accepta in instanta probele video sau audio?

in cazul in care ai probe video /audio care inculpa o prs din conducere dintr-o institutie, institutie care la randul ei ce ti-a dat firma in judecata, se admit in instanta?
mentionez ca probele au legatura cu procesul.
Nu sunt probe extrajudiciare
mai explicit....va rog
Nu sunt admise. Probe juciare: martori, inscrisuri. extrajudiciare: cele la care va referiti.
f interesant si stiti de ce???.. intrucat un martor poate jura stramb insa o proba video /audio "spune" multe.
dar pana la urma, chiar...DE CE nu?