Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort cu minori
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort cu minori

daca sunt luate in considerare la custodie probe audio si video, foto sau convorbiri messenger.
Va rog detalii cu lege si articol.
Inregistrarile video nu pot fi folosite ca probe in procesul de divort, insa fotografiile da, in cadrul probei cu inscrisuri.
Probele admise in procesul de divort sunt deci inscrisurile, proba cu martori, iar proba cu interogatoriul paratului nu este permisa de legea noastra pentru dovedirea motivelor de divort.