Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... descoperire card neachitata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

descoperire card neachitata

Am o descoperire de card in valoare de 5000 ron la banca Transilvania facuta de o firma la care lucram.Firma si-a inchis punctul de lucru, iar eu am ajuns in imposibilitatea de a plati dobanda lunara.momentan nu am nici un venit si de un an de zile nu am reusit sa pun nici un ban pe card.As dori sa stiu ce pot sa fac in situatia de fata.Am inteles ca suma de achitat a ajuns la 6100 ron.Ce se poate intampla in cazul in care nu achit aceasta suma?Cum as putea sa fac sa nu mai creasca?
Va multumesc!
Creditorul,cu scopul legitim de recuperare debit ,va desfasura procedura executarii silite asupra bunurilor dvs mobile/imobile/conturi bancare/drepturi de natura salariala
Puteti sa faceti sa nu mai creasca ,numai prin acoperirea debitului acumulat
Platiti doar dobanda lunara pe care o puteti afla mergand la banca.