Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... procedura civila
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

procedura civila

:) Buna tuturor! As vrea sa va intreb daca invata cineva din Anastasiu Crisu la procedura penala, cum vi se pare? Multumesc.
ely25, utilizator
Chiar vroiam sa zic ca Anastasiu Crisu e de procedura penala, nu de procedura civila asa cum ai scris inainte :D . Eu l-am avut profesor si mi-a placut foarte mult.