Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... locuinta comuna
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

locuinta comuna

va rog cine are o definitie a termenului de ,,locuinta comuna,,din punct de vedere juridic sa o posteze cat mai urgent.
locuinta comuna este aceea unde traiti si gospodariti impreuna. nu exista o definitie legala, in sensul unuoi articol care sa mentioneze aceasta definitie.