Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii calcul concediu medical cod 01
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

calcul concediu medical cod 01

Buna ziua,

As dori sa ma ajutati si pe mine cu o problema. Este prima luna cand lucrez la salarizare si am un concediu medical initial cod 01 in perioada 17.11.2010-30.11.2010 si in continuare din data de 01.12.2010-12.12.2010
Cum se calculeaza concediul medical initial si inn continuare si ce se intampla cu suma de recuperat de la FNUASS.
In cadrul concediului medical initial deducerea personala este tot de 250 lei?

Va multumesc anticipat!

O zi buna!
mary_catalina, utilizator
=D> multumesc
asa plecam cu declaratiile gresite ...am gasit acum ...ce bine ca mi-am gasit 5 minute de stat pe forum
multumesc frumos
sa aveti o zi frumoasa !!
Cu placere, important este ca sa faceti corect.