Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... sentinta
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

sentinta

in cazul unei pedepse cu executare,pedeapsa de 5 luni cu suspendare,(primita ca minor)va fi adaugata la cuantumul pedepsei?
va multumesc pt.raspuns.
da
Detaliati mai mult situatia pentru a primi un raspuns concret,aratand cat timp a trecut de la prima fapta ,eventual daca mai sunteti minor si pentru ce sunteti cercetat sau judecat in prezent.
Depinde de cat timp a trecut, despre ce infractiuni e vorba....
Da niste detalii despre ambele fapte.