Forum Discuţii juridice Achiziţii publice legea 544/2001
Discuție deschisă în Achiziţii publice

legea 544/2001

O autoritate publica poate pune la dispozitia cetateanului copii dupa toate dosarele de achizitii publice , copii dupa facturi, op-uri .?
Multumesc.
le puteti solicita insa nu uitati sa comunicati ca veti suporta si costurile xerocopiilor.
~ Conținut șters la cerere ~
AC are obligatia de a va raspunde clar si concret, nu si de a face public orice document intern. Acestea pot fi solicitate doar de organe abilitate.