Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Topic citit
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Topic citit

Inainte, daca citeam un topic arata citit.
Acum este tot galben si ma deruteaza.
Nu s-a rezolvat problema. :((
Daca mai aveti propuneri...
vorbesc si cu pianistu, sa vedem ce parere are. eu unu am epuizat variantele. :(
Buna Gabriela,

Poti sa-mi spui exact ce versiune de firefox folosesti?
Versiunea de firefox o aflii de la Help -> About Mozilla Firefox, a mea e 2.0.0.13 de exemplu

Recunosc ca nu am nici cea mai mica idee despre ce ar putea fi vorba, esti singura care se plange de aspectul asta... si eu am testat cu Firefox, IE 6 si IE 7... pare sa fie okay

Aceeasi versiune o am si eu. :((
Chiar n-am nici o idee despre ce ar fi.
Am gasit! :yeah:

E de la browser. Pe internet explorer merge.
Cred ca e ceva cu firefoxu' meu.