Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Procedura recuperare cheltuieli de judecata pentru ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Procedura recuperare cheltuieli de judecata pentru societati comerciale

Buna ziua.
In urma unui proces intre doua SRL-uri, cel care a castigat procesul a primit Hotararea Definitiva si Irevocabila a Instantei de Judecata si plata cheltuielilor de judecata.
Pentru recuperarea cheltuielilor trebuie urmata o procedura si va rog sa ma indrumati daca se poate.

Multumiri anticipate pentru indrumare.
~ Conținut șters la cerere ~