Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... inregistrare la administratia financiara - constructie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

inregistrare la administratia financiara - constructie fara autorizatie

Daca am construit o casa in 2004 si nu am respectat proiectul sau am construit fara aprobare ce risc.
riscati amenda sau chiar sa fiti dat in judecata de catre primarie pt a se cere demolarea acelei constructii ridicate fara autorizatie.
Nu exista o peroada de tinp dupa care sa pot intra in legalitate