Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA notificare tva
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

notificare tva

Se poate anula o notificare depusa la finante pentru taxarea operatiunilor prevazute l art141lit f?????????
Stiu ca exista pentru lit e dar pentru livrari de cladiri, teren?????
Pai da, tacit, numai ca ei au declarat...Sau asa am inteles...:O
Smart Contab Expert S.R.L., Contabil