Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Extras CF pentru partaj b.c.
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Extras CF pentru partaj b.c.

Trebuie sa prezint extras CF la data infatisarii pentru partaj bunuri comune.
Acest extras trebuie sa fie valabil la data infatisarii (tranzactiei) sau poate fi vechi de cateva zile?

Multumesc,
Anna
poate fi emis si cu cateva zile inaintea termenului de judecata.