Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... procura minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

procura minor

plec in italia cu fetita mea de 1 an si 8 luni,biletul dus-intors in italia este 15 ian -30 ian.iar sotul meu cand a facut procura a pus 14 ian -20 febr(notarul ia spus sa puna o data mai mare sa nu pierdem avionul la intoarcere prin absurd).vroiam sa stiu daca este vreo problema ca nu este trecuta exact perioada inscrisa pe bilet va multumesc .nu am specificat dar este evident,sotul ramane in tara va rog sa-mi raspundeti
samoila, utilizator
nu e nicio problema