Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Reincadrarea functionarilor publici in 2011, conform ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Reincadrarea functionarilor publici in 2011, conform Legii nr. 285/2010 si Legii nr. 284/2010

Ne-ar fi de real folos daca in una din sectiunile acestui site absolut util, ati deschide un forum specializat pe subiect.
Normele metodologice de aplicare ale 284 inca nu au aparut, informatiile sunt lacunare, chiar daca MFP a pus la dispozitie un tel 021 315 90 92 Centru de informare, gandesc ca ne ati putea ajuta mult, cu indrumari.
va multumesc.
da da..vazuram...le-am citit, subliniat,etc.Sa vedem ce iese.
Unde scrie ca o clasa de salarizare egal 2.5%???
in norme.undeva pe la sfarsit sectiunea a III a parca..nu am la mine textul acum.
Succes!#-o#-o#-o
art 10 alin 5 din Legea 284/2010
unde il pot vizualiza?