Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Se pot plãti doi ani din urmã pentru vechime?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Se pot plãti doi ani din urmã pentru vechime?

Mama mea întreabă: "Se pot plăti doi ani din urmă pentru vechime? Dacă da, unde se pot plăti şi cine calculează exact cât?".

Mulţumesc anticipat.
Nu se mai poate. S-au putut incheia contracte de asigurare conform OUG nr. 94/2010, plata CAS urmand a se face pana la 31.12.2010.
www.avocatnet.ro/content/art...

Mulţumesc frumos pentru răspuns, doamnă.