Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cheltuieli de judecata
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cheltuieli de judecata

buna.Am si eu o intreabare ce se intampla cu cheltuielile de judecata daca nu avem sa le platim?Iar la persoana care este certetat nu are nici un bun.:Ce se intampla?
Il poate executa silit pe bunuri.
nare bunuri.
Se poate pune poprire pe salariu sau alte venituri realizate de debitor pana la concurenta sumei solicitate.