Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Afacere online
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Afacere online

Buna ziua, intrebarea mea este daca am un magazin online, si nu am nici o autorizatie, nu detin PFA, si nici firma, care este riscul ca sa fiu amendat?
pai dmv incasati niste bani cu magazinul online ...si acestia trebuie impozitati,