Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general itm
Discuție deschisă în Contabilitate în general

itm

buna seara am o intrebare,este adevarat ca fiecare societate care are angajati va fi obligata sa angajeze un inspector in resurse umane,odata cu noile schimbari legate de itm???
Nu am auzit de asa ceva. As fi curios de unde aveti informatia?
pai asa am auzit de la sefa mea si de economistul unei societati.ma gandeam sa imi fac si eu cursurile pentru inspector in resurse umane:D
E discutabil, insa cursurile de resurse umane vi le recomand indiferent de obligativitatea sau nu la ce spuneati mai devreme.