Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Referitor concurs!!
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Referitor concurs!!

Stimate administrator de site,
As dori sa stiu cum as putea intra in posesia premiului pe care l-am castigat saptamana trecuta pe site-ul dvs. in conditiile in care adresa indicata, unde putem trimite datele personale, nu este accesibila, astfel mesajele intorcandu-se ca mesaje netransmise.
Va multumesc anticipat
In cazul in care nu ti-a raspuns deja admin, poti trimitele datele (precizand si despre ce concurs e vorba) la mihaela@avocatnet.ro
multumesc, lory.

mihaela@avocatnet.ro
;)
:)..Multumesc frumos Lory...am anticipat putin aceasta miscare..si..i-am trimis deja datele Mihaelei...