Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cod cor economist
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cod cor economist

Buna ziua. Am terminat FSEGA, pe diploma scrie economist licentiat in domeniul marketing. M-am angajat in domeniul contabil dar nu fac balanta lunara, declaratii fiscale. Cod cor 244101 mi se potriveste? Sau care este Cor-ul meu?
244104 consilier/expert/inspector/referent/economist în comerţ şi marketing