Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... pot merge la asigurari fara sa fiu chemat de ei
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

pot merge la asigurari fara sa fiu chemat de ei

am avut un accident sunt parte vatamata accidentul a avut loc an iunie 2010miam angajat avocat am dat an judecata persoana vinovata societatea de asigurari si firma unde lucra el sa anceput urmarirea penala dar nu am fost la nici o instanta anca sau audiat iar martori de catre pol crecetari penale sa facut o expertiza si astept acum am 18 zilede iml am ramas cu un semn an frunte destul de urat intrebarea mea e daca pot merge la asigurari sa ancerc o ampacare cu ei fara sa fiu chemat de ei cu ce acte sa ma prezint si cam ce suma sa cer
si puteti se scrie puteti nu < Putrti. >
=D>

mai putin important cum comunicam.. atat timp cat ne intelegem si ajutam :P
maiami dati cateva sfaturi si mie
In functie de gravitatea efectelor accidentului veti obtine daunele , nu pot aprecia eu acum fara sa cunosc dosarul. Expertiza se solicita in dosarul penal deschis la politie si parchet pentru accident. Av.i.Cazacu 0722383181
dna cazacu eu sunt din constanta nu stiu daca ma puteti reprezenta dar daca este posibil eu va pot spune ce este la dosar si ami spuneti parerea si poate putem face ceva dar eu daca va iau ca aparator va pot da doar o anumit procent din ce se ia daca doriti va spun cum stau lcrurile si cam cat doriti si cam cat se poate lua astept raspunsul
din pacate nu pot veni la Constanta sa va reprezint insa puteti contacta un avocat din zona cu aceeasi solicitare.