Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... dizolvare s.r.l. prin sentințã jud.
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

dizolvare s.r.l. prin sentințã jud.

este mai rentabil să profit de această ocazie ptr. a renunța la s.r.l sau nu? Care sunt riscurile? A....s.r.l.-ul este fără activitate,fără datorii la stat și suspendat pe 3 ani.:">
michnea mirel, utilizator
lasati-o asa !
multumesc mult:)