avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1008 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariul dupa intoarcerea din cic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariul dupa intoarcerea din cic

Cum se stabileste salariul unei persoane cu contract individual de munca la intoarcerea din CIC?Pe baza unui examen si ce fel de examen?multumesc
Cel mai recent răspuns: smeagull , utilizator 10:54, 12 Ianuarie 2011
Persoana intoarsa din cic beneficiaza de acelasi salariu avut la intrarea in cic, si de eventuale modificari (colective) ale acestuia.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revenire cic adtza adtza Buna ziua, sa va expun un pic situatia mea. copilul meu nu are inca 1 an, dar doresc sa ma intorc la serviciu. Intrucat pe forum gasesc multe ... (vezi toată discuția)
Concediu odihna dupa terminare concediu ingrij copil pana la 2 ani aeveronica aeveronica Intrebare: daca la intrarea in CIC pana la 2 ani mai aveam de efectuat 35 de zile de concediu de odihna ( deci acum 2 ani), la revenirea la serviciu mai am ... (vezi toată discuția)
Inscriere in cm maiamaria maiamaria Buna ziua. as dori sa stiu, avnad un salariat care se intoarce din CIC, in carnetul de munca ii scriu: \"revine in activitate\" ? este de ajuns? si,fiindca i ... (vezi toată discuția)