Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariul dupa intoarcerea din cic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariul dupa intoarcerea din cic

Cum se stabileste salariul unei persoane cu contract individual de munca la intoarcerea din CIC?Pe baza unui examen si ce fel de examen?multumesc
Persoana intoarsa din cic beneficiaza de acelasi salariu avut la intrarea in cic, si de eventuale modificari (colective) ale acestuia.