Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... contributie sanatate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

contributie sanatate

o persona fizica care are contract de inchiriere spatiu plateste contrib de asig de sanatate
sunteti PFA ? daca da atunci platiti...
nu,o simpla persona fizica
dvs platiti chiria la spatiu sau o incasati ,fiti mai explicit va rog!
eu o incasez,
nu platiti nici o contributie daca nu sunteti PERSOANA FIZICA AUTORIZATA,cu acte in regula .....