Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensia alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensia alimentara

.Fostul sot imi plateste 1/4 din sal min,care a fost (sau este) 600 ron.Nu am inteles exact,s-a modificat salariul minim pe economie?Ar trebui sa imi plateasca mai mult? multumesc.
670 salariu minim, 167 pensia