Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale suspendare srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

suspendare srl

Buna ziua,

Care este procedura pentru revocarea suspendarii unui srl? Activitatea este suspendata pana in martie 2009...

Mersi

revocarea suspendarii activitatii firmei se face la Of. Registrul Comertului.
M-ar interesa, practic, care sunt pasii de urmat (daca exista cineva care s-a confruntat cu o asemenea speta). De la Reg Com primesc inf contradictorii...

Multumesc!
Aveti aici: [ link extern ] .
Multumesc mult:) Mi-e de mare ajutor..