Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale suspendare srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

suspendare srl

Situl ONRC este cea mai buna,eficienta si sigura resursa de informare pentru problema dumneavoastra.Sigur,trebuie studiat putin.
Succes !
Solicitam o informatie...nu sa studieze altul in locul meu! Oricum, multumesc de raspuns...este un motiv pt care folosesc situl (avocatnet)-amabilitatea celor care scriu pe forum:)
va trebuie asa
1. Cerere de inregistare
2. Hotararea asociatilor cu privire la reluarea activitatii
3. Imputernicire speciala pentru persoanele ce urmeaza sa efectueze aceaste operatiune.
4. Plata taxelor de registru, timbru judiciar, publicare M.O.

Va prezentati cu ele la registru si ar trebuie sa fie suficient. Nu stiu insa suspendarea in ce conditii s-a produs, sau daca are importanta:-/
Multumesc:)

M-ar mai interesa un lucru, daca suspendarea este facuta pana in martie 2009, cu cat timp inainte trebuie depuse actele,de mai sus, pentru reluarea activitatii?