Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... noua angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

noua angajare

Buna ziua,sunt in somaj de 1an si 2 luni de la o mica firma de constructii care nu a mai avut activitate.Intrebarea mea este:dupa ce termin perioada de somaj mai pot fi angajat la aceeasi firma dac aceasta are din nou activitate?
Da.