Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de vanzare cumparare cu clauza de intretinere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de vanzare cumparare cu clauza de intretinere

fratele meu cu cumnata au facut contract de vanzare cuclauza de intretinere cu parintii nostri dar erau plecati in italia de 10 ani tata cu mama iau dat in judecata casa a castigato parintii dar tata a decedat in timpul procesului fratele ne- a transmis ca va face recurs daca castiga mama in continuarie ce se va intampla are dreptul mama de partea ei sa odea cui vrea ea fara semnaturile noastre 5 fratii santem va multumesc
Instanta poate suspenda procesul sau sa introduca in cauza mostenitorii defunctului pt partea lui.
sant introdusi mostenitori pent .partea tatalui