Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... acuze grave
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

acuze grave

am fost concediata cu art.65 inainte Craciunului iar acum dupa o luna ma acuza de delapidarea societatii unde am lucrat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Au vreun temei legal sa faca lucrul asta ?
Presupun ca la lichidare,ati semnat o fisa de lichidare.Oricine poate acuza,mai trebuie sa si dovedeasca....
Detaliati situatia pentru a putea primi informatii care sa va fie de folos.