Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... stiati ca unele societati bancare opresc comision la ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

stiati ca unele societati bancare opresc comision la ATC?

Stiati ca ATC-urile de la [BANCA] iau comision ?Cel putin asa mi sa spus de catre un functionar al bancii...am avut un credit de nevoi personale pe care l-am achitat achitand lunar prin acest robotel care nu ia bacnote mai mici de 10ron-rata era de 225 ron eu de fiecare data punand 230ron si tot am ramas restant la banca -sunand la banca pentru intrebari functionarul mi-a spus ca acest aparat ia comision!deci atentie!
ContSters20980, utilizator
Va rog sa cititi si sa respectati regulamentul de postare. Identificarea unor persoane (fizice sau juridice) nu este permisa pe forum. In plus, trebuie sa incadrati subiectul la categoria corespunzatoare, or la "avertizari si banari" nu au ce posta decat moderatorii si administratorii. Multumesc.