Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... reincadrare
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

reincadrare

Sunt functionar public de executie consilier, superior, treapta 2, vechime 20%, in cadrul consiliului judetean.
As dori sa stiu care va fi reancadrarea mea cf. Legii 284, la 1 ianuarie 2011.
Multumesc
Consilier grad superior clasa de salarizare 52 gradatia 4.