Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mi s-a respins un apel
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mi s-a respins un apel

Mi s-a respins un apel ca netimbrat, desi timbrasem cu o zi inainte, si trimisesem pe fax cerere de amanare cu copia timbrarii si cu mentiunea ca se trimite originalul prin posta. Era primul termen din apel, si mi s-a tespins ca netimbrat. Ce pot face in aceasta situatie.

Multumesc mult!
gabi.gabryel, utilizator
Relatati care este obiectul cauzei si despre modalitatea in care faceti dovada depunerii actelor(a chitantei) inainte de termenul de judecata