Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... buna
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

buna

pe scurt: Daca la un proces pentru dezbaterea succesiunii pt o mostenire unii nu se prezinta se gaseste o solutionare mai rapida sau se amana la nesfarsit?
Nu trebuie sa fie prezenti ... trebuie indicate adresele corecte ale partilor pentru a fi legal indeplinita procedura de citare a acestora. Daca sunt legal citati instanta poate solutiona cauza.