Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INCREDINTAREA DIRECTA A UNEI FUNCTII DE SEF SERVICIU ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INCREDINTAREA DIRECTA A UNEI FUNCTII DE SEF SERVICIU POATE FI CONTESTATA IN MEDIUL PRIVAT DOAR PRIN TRIBUNAL SAU CONTESTATIE LA ITM?

CONTESTAREA INCREDINTARII DIRECTE FARA CONCURS A UNUI POST DE SEF SERVICIU
Se contesta la instanta de judecata ... ITM-ul nu are aributii jurisdictionale.