Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizare coduri caen
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizare coduri caen

buna seara . daca vreau sa autorizez 2 coduri caen deodata trebuie sa platesc ptr amandoua ? sau se plateste o singura autorizare?? cam cat ar costa??:sorry:
Buna ziua,
Se plateste o singura taxa pe declaratie, indiferent de numarul codurilor CAEN mentionate.
Succes!
Multumesc mult !