Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu bugetar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu bugetar

Buna ziua as dori sa stiu si eu daca se mai scad si din anul 2011 salariul bugetarilor cu 25%?
Nu.
Se adauga 15 %.
doar BOC stie cum va fi
Da, in mod normal vor scadea salariile bugetarilor datorita inflatiei galopante la intretinere ,imbracaminte si alimente!!!!!!Asa ca la pamantul strabunilor trebuie sa ne intoarcem....,in rest fum si cenusa!!!