Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire casa

bunici au facut o casa si 3 copii, dupa un timp a murit bunicul iar bunica sa recasatorit cu altul siun copil .Acu 15ani au murit amandoi batrani cei trei copii au murit si ei au ramas numai cumnatele si un copil de la un frate, plus trei nepoti de la copilul cu celalalt bunic nu sa facut taxa de mostenire .As dori sa stiu ce trebuie sa fac si cati au parte la aceasta casa si cote in parte va multumesc
trebuie sa incercati sa va exprimati putin mai clar daca vreti sa primiti un raspuns, incercati sa detaliati nasterile, casatoriile si decesele in ordine cronologica.