Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie crestere copil; ma pot angaja cu 4 ore?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie crestere copil; ma pot angaja cu 4 ore?

buna ziua .as avea si o intrebare: daca in momentul de fata beneficiez de indemnizatie crestere copil de la 3 la 7ani,pot sa ma angajez la 4 ore de munca
Pai nu trebuie sa stati cu copilul?
Daca va angajati pierdeti dreptul de a incasa indemnizatia.